AV. ÖKKEŞ AĞCA

………… Ökkeş AĞCA 1959  yılında Osmaniye Düziçi’nde doğdu. 1980 yılında Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler yüksek okulundan mezun oldu.1990 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. 1978-1980 yılları arasında Ankara’da Yurt haber ajansında muhabirlik yaptı.1980-1995 yılları arasında Maliye Bakanlığında denetmenlik görevinde bulundu.1995 yılından beri Adana Barosunda Avukatlık yapmaktadır.Vergi hukuku,idare hukuku,gayrimenkul hukuku özel çalışma   alanlarıdır.

resim
Mail
resim
Mail

AV. MEHMET AKİF AĞCA

………… Mehmet Akif AĞCA 1990 yılında Konya’da doğdu. İstanbul Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesini burslu olarak 2013 yılında bitirdi. Adana barosunda stajını yaptıktan sonra Amerikada   yabancı dil eğitimi aldı. Çağ Üniversitesi özel hukuk dalında yüksek lisans yapmaktadır.  Ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku ve uluslararası ticari anlaşmalar özel çalışma alanıdır.

USAME ELİSA

………… 1979 yılında Şam’da doğdu. Şam Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2001 de mezun oldu.2003 yılından itibaren Şam’da serbest avukatlık yaptı.Suriye olayları nedeniyle Türkiye’ye geldi. Şam’da  Suriye ve Türk iş adamları derneğinin avukatlığını yaptı. Aslen Türkmen olup ana dili Türkçe ile birlikte  Arapça ve İngilizce bilmektedir.Ticaret hukuku ,uluslararası  ticaret hukuk ve şirket hukuku özel çalışma alanıdır.Ağca hukuk bürosunda yardımcı olarak çalışmaktadır.

resim
Mail